ریدکس پلاس دفع حشرات ارسال پیامک
افزایش ممبر تلگرام ممبر تلگرام
 
مقررات  چاپ   کمينه 


دستورالعمل اجرایی نمایشگاه بین المللی ارومیه

1- تاریخ تحویل غرفه: دو روز قبل از شروع نمایشگاه از ساعت 8 الی 20 میباشد ( در صورت نیاز به زمان بیشتر جهت غرفه سازی، درخواست بایستی بصورت کتبی اعلام شده و مجوز لازم جهت تحویل غرفه زود هنگام و غرفه سازی اخذ گردد.)

2- ورود وسایل غرفه به داخل نمایشگاه و غرفه آرایی و غرفه سازی بایستی تا ساعت 20 روز قبل از افتتاح نمایشگاه به اتمام رسیده باشد. در روز افتتاح نمایشگاه اجازه ورود وسایل و تجهیزات به نمایشگاه داده نخواهد شد.

3- جمع آوری غرفه ها و تخلیه سالن روز بعد از آخرین روز نمایشگاه خواهد بود. غرفه داران مجاز به ترک نمایشگاه و تخلیه غرفه در ایام برگزاری نمایشگاه نمی باشند.

4- در روز تخلیه درب سالنها از ساعت 9 الی 17 جهت جمع آوری و تخلیه غرفه ها باز خواهد شد.

5- مسئولیت حفظ و حراست از کلیه لوازم موجود در غرفه ها در طول زمان غرفه سازی و فعالیت نمایشگاه و تخلیه غرفه ها بر عهده غرفه داران بوده و نمایشگاه هیچگونه مسئولیتی نخواهد داشت.

6- در صورت وارد آمدن هر گونه خسارت به غرفه ها و تجهیزات نمایشگاهی و سیستم برق رسانی سالن،میزان خسارت وارده توسط شرکت نمایشگاه ارومیه محاسبه و از مشارکت کننده دریافت خواهد شد.

7- مشارکت کنندگان موظف به رعایت حریم غرفه های خود می باشند .استفاده از فضای راهروها ممنوع بوده و در صورت مشاهده متراژ مازاد محاسبه و از مشارکت کننده اخذ خواهد گردید.

8-شارژ غرفه ها هر روز از ساعت 12-10 امکانپذیر می باشد.

9- پخش هر گونه تراکت، نصب بنر ، پارچه، استند و ... در خارج از حریم غرفه ممنوع می باشد.و انجام تبلیغات صرفا از طریق بیلبوردهای داخل محوطه نمایشگاه و رادیو و تلویزیون نمایشگاه امکانپذیر می باشد.

10-امکانات داخل غرفه شامل:یک عدد میز و دو عدد صندلی پلاستیکی-کتیبه سردرب و به ازای هر 12 متر مربع غرفه 500 وات برق رایگان ( 200 وات شامل:  2 عدد لامپ 100 وات جهت روشنایی و 300 وات برق مصرفی غرفه)و به ازای هر غرفه یک عدد پریز برق.

11- در صورت نیاز مشارکت کننده به خط تلفن معرفی نامه به شرکت مخابرات داده خواهد شد. نمایشگاه در قبال واگذاری خط تلفن و نصب و راه اندازی آن هیچگونه مسئولیتی ندارد.

12- هزینه و اجرای تجهیزات روشنایی و نورپردازی مازاد ، با تائید مسئول برق نمایشگاه بعهده غرفه داران می باشد.

13- انجام کلیه امورات مربوط به برق مازاد مستلزم هزینه می باشد که قبل از اجرا می بایست تسویه حساب با قسمت مالی صورت پذیرد.

14- در صورت عدم نیاز مشارکت کننده به سیستم پارتیشن بندی، بازای باز کردن هر 12 متر مربع از سیستم پارتیشن بندی مبلغ 250000 ریال دریافت خواهد شد.

15- از کلیه مشارکت کنندگانی که غرفه سازی داشته باشند، چک تضمین بابت تضمین تخلیه بموقع سالن دریافت خواهد گردید.

16- اینترنت سالن به اندازه یک گیگ  بصورت رایگان می باشد و مازاد بر آن شامل هزینه خواهد بود.

17-رعایت ضوابط و مقررات نمایشگاه و برخورد مناسب و نیکو و احترام به قوانین نمایشگاه از سوی مشارکت کنندگان الزامی می باشد. بدیهی است در صورت عدم رعایت مقررات توسط مشارکت کنندگان، شرکت نمایشگاه مجاز به تعطیل نمودن غرفه خواهد بود.

 

دریافت فایل pdf

 

 

 
 
©   کلیه حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به شرکت نمایشگاه بین المللی ارومیه می باشد      شرایط استفاده     حريم شخصي كاربران