مقررات  چاپ   کمينه 


 

مقررات برگزاری نمایشگاهها

1- تاریخ تحویل غرفه: دو روز قبل از شروع نمایشگاه از ساعت 8 الی 20 ( در صورت نیاز به زمان بیشتر جهت غرفه سازی، درخواست بایستی بصورت کتبی اعلام شده و مجوز لازم جهت تحویل غرفه زود هنگام و غرفه سازی اخذ گردد.)

2- ورود وسایل غرفه به داخل نمایشگاه و غرفه آرایی و غرفه سازی بایستی تا ساعت 20 روز قبل از افتتاح نمایشگاه به اتمام رسیده باشد. در روز افتتاح نمایشگاه اجازه ورود وسایل و تجهیزات به نمایشگاه داده نخواهد شد.

3- جمع آوری غرفه ها و تخلیه سالن روز بعد از آخرین روز نمایشگاه خواهد بود. غرفه داران مجاز به ترک نمایشگاه و تخلیه غرفه در ایام برگزاری نمایشگاه نمی باشند.

4- در روز تخلیه درب سالنها راس ساعت 9 الی 17 جهت جمع آوری و تخلیه غرفه ها باز خواهد شد.

5- مسئولیت حفظ و حراست از کلیه لوازم موجود در غرفه ها در طول زمان غرفه سازی و فعالیت نمایشگاه و تخلیه غرفه ها بر عهده غرفه داران بوده و نمایشگاه هیچگونه مسئولیتی نخواهد داشت.

6- در صورت وارد آمدن هر گونه خسارت به غرفه ها و تجهیزات نمایشگاهی و موکت و کف سالنها و سیستم برق رسانی سالن،میزان خسارت وارده توسط شرکت نمایشگاه ارومیه محاسبه و از مشارکت کننده دریافت خواهد شد.

7- مشارکت کنندگان موظف به رعایت حریم غرفه های خود می باشند .استفاده از فضای راهروها ممنوع بوده و در صورت مشاهده متراژ مازاد محاسبه و از مشارکت کننده اخذ خواهد گردید.

8-شارژ غرفه ها هر روز از ساعت 12-10 امکانپذیر می باشد.

9- پخش هر گونه تراکت، نصب بنر ، پارچه، استند و ... در خارج از حریم غرفه ممنوع می باشد.و انجام تبلیغات صرفا از طریق بیلبوردهای داخل محوطه نمایشگاه و رادیو و تلویزیون نمایشگاه امکانپذیر می باشد.

10-امکانات داخل غرفه شامل: یک عدد میز و دو عدد صندلی پلاستیکی-کتیبه سردرب(برای غرفه هایی که از سیستم پارتیشن بندی استفاده میکنند) میباشد و بازای هر 12 متر مربع غرفه 2 عدد لامپ 20 وات و جمعا 100 وات برق مصرفی رایگان  در اختیار غرفه قرار خواهد گرفت .

11- کلیه امورات مربوط به برق مصرفی مازاد بایستی با هماهنگی و تائید مسئول برق نمایشگاه انجام گیرد و مستلزم پرداخت هزینه طبق فرم درخواست قبل از اجرا می باشد.درصورت عدم هماهنگی و تایید مسئول برق شرکت مجاز به جمع آوری لوازم مصرفی برقی می باشد. (در صورت نیاز به برق سه فاز یک هفته قبل از شروع نمایشگاه بایستی درخواست کتبی داده شود).

12- هزینه و اجرای تجهیزات روشنایی و نورپردازی مازاد ، با تائید مسئول برق نمایشگاه بعهده غرفه داران می باشد.

13- جهت نورپردازی و افزایش روشنایی غرفه الزاما بایستی از پروژکتورها یا لامپهای کم مصرف و تا میزان 50 وات بازای هر 12 مترمربع استفاده گردد.

14- انجام نورپردازی و روشنایی غرفه هایی که از سیستم پارتیشن بندی استفاده ننموده اند و یا غرفه سازی داشته اند به عهده غرفه دار بوده و صرفا برق ورودی به این قبیل غرفه ها داده خواهد شد.

15- در صورت نیاز مشارکت کننده به خط تلفن معرفی نامه به شرکت مخابرات داده خواهد شد. نمایشگاه در قبال واگذاری خط تلفن و نصب و راه اندازی آن هیچگونه مسئولیتی ندارد.

16- در صورت عدم نیاز مشارکت کننده به سیستم پارتیشن بندی، بازای باز کردن هر 12 متر مربع از سیستم پارتیشن بندی مبلغ 250000 ریال دریافت خواهد شد.

17- از کلیه مشارکت کنندگانی که غرفه سازی داشته باشند، چک تضمین بابت تضمین تخلیه بموقع سالن دریافت خواهد گردید.

18- اینترنت سالن به اندازه یک گیگ  بصورت رایگان می باشد و مازاد بر آن شامل هزینه خواهد بود.

19- در صورتیکه کالاهای عرضه شده در غرفه مغایرتی با عنوان نمایشگاه و همچنین زمینه فعالیت ذکر شده در فرم قرارداد را داشته باشد ، از ادامه فعالیت غرفه جلوگیری بعمل آمده و در این رابطه غرفه دار حق اعتراض و ادعای خسارت را از خود سلب نموده است.

20- نمایشگاه هیچگونه مسئولیتی در قبال نوسانات و اتفاقات برق و از کار افتادن سیستمهای الکتریکی بعلت قطع برق شهری را نداشته و غرفه داران بایستی خود نسبت به تهیه دستگاههای محافظ و ups اقدام نمایند.

21- نصب و استفاده از هر گونه وسایل و تجهیزات سمعی و بصری در داخل غرفه که ایجاد آلودگی صوتی نماید اکیدا ممنوع بوده و در صورت عدم رعایت از طرف غرفه دار ، نمایشگاه مجاز به قطع برق و تعطیلی غرفه خواهد بود.

22- غرفه داران مجاز به تغییر در اتصالات و سیستم برق و روشنایی غرفه نمی باشند. در اینصورت مسئولیت بروز هر گونه خطرات احتمالی متوجه غرفه دار خواهد بود.

23- هر گونه پخت و پز در داخل غرفه و سالنها اکیدا ممنوع می باشد.

24- مشارکت کنندگان موظفند کالاهای نمایشی خود را قبل از ورود به نمایشگاه و حداقل سه روز پس از اتمام نمایشگاه بیمه کامل نمایند. بدیهی است نمایشگاه در خصوص خسارت وارده هیچگونه مسئولیتی را بعهده نخواهد گرفت.

25-رعایت ضوابط و مقررات نمایشگاه و برخورد مناسب و نیکو و احترام به قوانین نمایشگاه از سوی مشارکت کنندگان الزامی می باشد. بدیهی است عواقب ناشی از عدم رعایت ضوابط و مقررات به عهده مسئول غرفه خواهد بود.

 


دریافت فایل pdf 

 

 
 
©   کلیه حقوق مادی و معنوی این وب سایت متعلق به شرکت نمایشگاه بین المللی ارومیه می باشد      شرایط استفاده     حريم شخصي كاربران